Vyhledávání

Kontakt

Jiří Rykr

Privat:
Zámecká 244
Náchod
54701


Chata LENKA:
Červený Kostelec, Olešnice, číslo evidenční 104,
rekreační oblast ŠPINKA - osada 2
Loc: E 50°27'17.88" N 16°06'13.46"

+420 602 110 736

geregere@seznam.cz

TOPlist
TOPlist

CHATA LENKA

                            

Podrobnější informace :

 

Chata Lenka je umístěna v okrajové části chatové oblasti pod názvem Špinka nedaleko Červeného Kostelce.

   Chata je vybavená 4 pokoji po třech lůžkách. V každém pokoji jsou tři lůžka, dvě lůžka přízemní, jedno lůžko je řešeno jako patrové (bydlo), malý stolek, židle, zrcadlo  a šatní skříň. Povlečení je na každém lůžku v počtu osob. Patrové postele jsou určeny pro děti, v každém případě nejsou určeny  pro seniory.

  Vstup do chaty je po schodech přes zvýšenou venkovní verandu vybavenou stoly a židlemi. Z verandy se vchází do prosklené verandy – šatny, kde jsou skříňky na odkládání věcí a válena. Z této verandy se vchází do obytné společenské místnosti, kde jsou 4 stoly v počtu 12 míst, barevný televizor, rádio s CD a 3 lednice. Pro případ chladného počasí jsou v této místnosti kamna na dřevo (brikety). Z této místnosti se vchází do koupelny, kuchyně a na každou stranu do prosklených chodeb, ze kterých se vchází do jednotlivých pokojů.

Kuchyň je zařízena a vybavena na vaření pro 12 osob. Na vaření je k dispozici el. sporák s troubou, samozřejmostí je varná konvice a mikrovlnka. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a skříňky na odkládání osobních věcí.Na konci chodby vlevo jsou 2 splachovací WC s umyvadlem. Teplá voda v koupelně a v kuchyni je po celý den zajištěna.

  Příjezd auty je možný až k chatě. V ceně jsou k dispozici 1 loďka. Před chatou je ohniště, kde jsou dřevěné lavice na sezení, venkovní osvětlení a další. Dřevo na topení je složeno u chaty za přijatelný poplatek.

  Rekreační chata je celodřevěná, standardně zařízená a vybavená. Pozemek před chatou je  určen pouze pro rekreanty ubytované na chatě LENKA, vhodný pro dětské aktivity, kde je také možnost natažení sítě pro volejbal apod. Doporučuji se přezouvat při vstupu do chaty.  Domácí menší mazlíčci po dohodě.

  Nástup na chatu je zpravidla v sobotu od 14,00 hod., opuštění chaty v sobotu nejdéle do 11,00 hod.   Nástup a odjezd může být dohodnut i na jinou hodinu. Rekreanti jsou povinni při odjezdu provést úklid chaty a okolí chaty.